Serdecznie zachęcam rodziców klas IV i V do współpracy z nauczycielem języka niemieckiego w programie insta.ling.

Czym jest Program Insta.Ling dla Szkół?

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Efektywna nauka

Czy Twoje dziecko ma problemy z językami obcymi? A może wręcz przeciwnie, jest o wiele lepsze od reszty klasy czy grupy i czujesz, że marnuje czas na lekcjach? Jak umożliwić dziecku naukę zgodnie z jego poziomem zaawansowania?

Wszyscy wiedzą, że najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Nawet kilka minut na naukę przyniesie efekty, jeśli tylko będzie to codzienne kilka minut. Tylko jak przypilnować dziecko, które tak łatwo „zapomina” o wszystkim, co związane ze szkołą? Przez kilka dni może i można je upilnować, ale na dłuższą metę kto dałby radę?

Dalsze informacje na stronie internetowej http://www.instaling.pl w zakładce Program dla szkół jak również u nauczyciela języka niemieckiego w klasach IV i V.

Program dla szkół jest zupełnie bezpłatny.